Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.

Pitu pitu czyli grzyby marynowane

Posted in refleksje, tekst by maciejewski on Styczeń 10, 2011, 22:00

Strasznie ciężko mi idzie ostatnio pisanie – na tematy poważne nie ma czasu żeby konkretnie zebrać myśli, napisać tekst, poprawić go itp., proste wydają się być zbyt banalne, resztki wolnego czasu zjada praca i obowiązki domowe. Ktoś spyta po co w takim razie się zmuszać i w ogóle bloga pisać? Piszę żeby nie zapomnieć umieć pisać i jeśli, drogi czytelniku złapałeś się teraz za głowę i na twe usta trafił kolokwializm („o czym on k… p…”) przypomnij sobie kiedy ostatnio z własnej i nieprzymuszonej woli napisałeś cokolwiek dłuższego niż sms czy komentarz na FB/NK? Szkoła i praca się nie liczą. Patrząc na żałosny poziom NK wpisałem się na FB niejako w nadziei na wyższy poziom Social Networking (cokolwiek by to miało znaczyć i jakkolwiek by to przetłumaczyć na polski) przez jakiś czas było nawet nie najgorzej, ale po słynnym wpisie Buki „Wygrał Lech, a to pech” po wygranej Lecha Poznań (z Manchester City bodajże) syf który poleciał w komentarzach rozwiał moje nadzieje. Piszę też, ponieważ chciałbym móc powiedzieć, że gdyby każdy użytkownik tzw. WEB 2.0 dodawał od siebie tyle co ja to Internet byłby miejscem, do którego chciałoby mi się zaglądać. Nie wystarczy klikać „Lubię to” i wrzucać zdjęcia z imprez.

Nie mówię, że każdy musi się w necie udzielać, po prostu ja lubię. Dlatego też czasem napiszę jakąś recenzję filmu na Filmweb czy test do Czytelni Ubuntu.pl czy też tekst który właśnie czytasz. W poczekalni kilka rozgrzebanych i nie dokończonych tekstów, które postaram się wkrótce skończyć.

Reklamy
Tagged with:

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

  1. RafałC said, on Styczeń 12, 2011, 09:40 at 9:40 am

    Widzę wysyp bicia się w piersi, jeszcze chwilę temu mnie uspokajałeś żebym się nie spieszył z pisaniem i słusznie, nie spiesz się, żeby to co piszesz było fajne i ciekawe. Pamiętaj o prawie trzech czwartych 🙂

  2. maciejewski said, on Styczeń 17, 2011, 14:35 at 2:35 pm

    Prawo trzech czwartych? A cóż to takiego? Co do tekstu, to nie nazwałbym tego biciem się w piersi, raczej stwierdzeniem faktu, że teksty będą jak będą (tak samo zdjęcia).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: